آدرس:اراک،خیابان دانشگاه،خیابان بهزیستی،خیابان دستغیب،پلاک 33
شماره تماس:08634064665-09126793041

بندینگ ماشین Bonding Machin

بندینگ ماشین Bonding Machin

بندینگ ماشین Bonding Machin

بندینگ ماشین  Bonding Machine یا ماشین اتصال دستگاه صنعتی جهت تعمیر ال سی دی های تلویزیون می باشد.

این دستگاه با استفاده از حرارت و فشار هوا عملیات تعویض نوار رابط (COF) مابین برد (PCB) و ال سی دی را انجام میدهد.

خرابی پنل تلوزیون 

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ارایه مدل های جدیدتر از انواع تلویزیون ها نیاز بازار به تعمیرات این دستگاه به صورت محلی و منطقه ای احساس می شود و به همین دلایل مجموعه تعمیرات مرکزی اقدام به تهیه این دستگاه در استان مرکزی را نموده است.

در بازار امروز و با توجه به ارائه انواع مختلف تلویزیون برای تعمیر انواع آسیب دیدگی های تلویزیون که از جنس COF باشند نیاز به تعویض کامل پنل و در بعضی موارد خود تلویزیون میباشد. همچنین به علت موجود نبودن ابزار و قطعات جهت این کار هزینه تعمیرات بسته به نوع تلویزیون گاها تا نصف هزینه دستگاه را شامل میشود که باعث می شود مصرف کننده نیز از یک برند دلخور شود و گهگهاه به شکایت و … منجر می شود.

 بندینگ ماشین جهت تعمیر چه نوع خرابی به کار میرود؟

در بسیاری از موارد مشاهده شده صفحه تلویزیون دارای نوار های رنگی  و یا خطوط یک دست در یک بخش میشود. این مشکل بدین طریق بوجود می آید که در واقع پنل ها با نوار باریکی از الکترود به نام COF به برد پردازنده مرکزی که PCB نام دارد متصل میشود و بنا به دلایلی چند در صورتی که COF ها از ال سی دی و یا PCB جدا شوند  تلوزیون شما دچار مشکل شده و بخشی از تصویر را به درستی نشان نمیدهد.

بندینگ ماشین یا باندینگ ماشین با استفاده از ابزار دقیق و پیشرفته خود اتصالات از بین رفته مابین COF و PCB و ال سی دی را پیدا کرده و تعمیر میکند.

عملکرد و کارایی بندینگ ماشین چطور است؟

بندینگ ماشین را میتوان جزو دسته ماشین های صنعتی متوسط نامید و این دستگاه با دارا بودن سیستم های پیشرفته همچون:

لنز اپتیکال، صفحه کوارتز، پمپ های تصفیه هوای پیشرفته، دستگاه گرمادهی پیشرفته میکروسکپی، ابزار آلات دقیق جهت تنظیم زوایای X,Y,Z، سیستم مانیتورینگ لمسی، سیستم کنترل هوا پیشرفته، سیستم گرمادهی برای ACF، فیکسچر های پیشرفته برای COF، و ده ها توانایی پیشرفته دیگر قابلیت تعمیر انواع ال سی دی تلویزیون ها در سایز های مختلف را دارا میباشد.

این دستگاه با استفاده از پمپ های فشار هوای پیشرفته، هوای تمیز و خشک را وارد دستگاه کرده و با استفاده از نوار های کوارتز و همچنین سنسور های پیشرفته دما در ابزار گرما دهی، اتصال مابین COF ال سی دی و PCB برد را فراهم میکند.

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت شامل اقدامات اجرایی در یک سیستم کیفی است که اهداف محصول، خدمات یا فعالیت ها را انجام پذیر می کند.دو اصلی که تضمین کیفیت شامل آن‌ها است: «مناسب برای هدف» – محصول باید برای هدف تعیین‌شده مناسب باشد؛ و «درست بار اول» – اشتباهات باید برطرف شوند. تضمین کیفیت شامل تنظیم کیفیت مواد خام، هم‌گذاری‌ها، محصولات و اجزا، خدمات مرتبط با تولید و مدیریت و همچنین تولید و بازرسی فرایندها است.کیفیت توسط کاربران محصول، ارباب رجوع یا مشتریان، و نه جامعه به‌طور کلی، بدست می‌آید. محصولات قیمت پایین را در صورتی می‌توان به عنوان کیفیت بالا در نظر گرفت که کاربران محصول آن‌ها را اینطور یافته باشند.مجموعه تعمیرات مرکزی با استفاده از جمله دستگاه های روز دنیا و تمامی قطعات اصلی و مهندسین مجرب و …نهایت تلاش خود را انجام داده و ضمانت اصل بودن قطعات و کنترل کیفیت کارهای انجام شده را می نماید.

ابزار حرفه ای

برای هر فرد فنی داشتن ابزار مانند لباس بسیار مهم و ضروری است. هیچ گاه یک فرد فنی که تا حدودی دست به آچار دارد، کار خود را به دیگران واگذار نمی کند و بیشتر طالب این است که کار را خودش انجام دهد، برای این نیاز به مجموعه ابزار دارد. تا بتواند کار خود را به درستی انجام دهد. شما هر چند هم فنی که باشید بدون داشتن مجموعه ابزار قادر به انجام کارهای فنی نمی باشید.

مجموعه تعمیرات مرکزی با دارا بودن دستگاه های حرفه ای از جمله ماشین بندینگ و هیتر اس ام دی و لوپ میکروسکوپ دیجیتال و …با تکنولوژی های روز دنیا پیشرفت می کند.

بندینگ ماشین  Bonding Machine یا ماشین اتصال دستگاه صنعتی جهت تعمیر ال سی دی های تلویزیون می باشد.این دستگاه با استفاده از حرارت و فشار هوا عملیات تعویض نوار رابط (COF) مابین برد (PCB) و ال سی دی را انجام میدهد.

خدمات مشتری

خدمات مشتری، ارائه خدمات به مشتریان قبل، در طول و پس از خرید است. ادراک موفقیت این تعاملات وابسته به کارکنان است که بتوانند  خود را با شخصیت مشتری تنظیم کنند.

خدمات مشتری، تمام تصمیمات، برنامه‌ریزی‌ها و اقداماتی که برای رفع نیازهای مشتریان یک محصول یا خدمت انجام می‌شود. خدمات مشتری عموما پس از فروش محصول معنا پیدا می‌کنند و تلاش شرکت‌ها برای بهبود هرچه بهتر آنها، منجر به وفاداری بیشتر مشتریان و تشویق دیگران به خرید محصولات شرکت می‌شود. خدماتی مانند تعمیرات، رفع عیب، پذیرش مرجوعی و خدمات پشتیبانی را می‌توان در دسته‌ی خدمات‌مشتری قرار داد.

پاسخی بگذارید